Трішки про бидло

Поняття бидла, хоча здебільшого лише слово “бидло“, з’явилося так давно, що вже навіть нереально простежити дату відліку його активного вживання. Воно наче існувало завжди, як і завжди існувало саме бидло. Вибачте за тавтологію, але “бидло” як слово іде ратиця в ратицю чи то пак нога в ногу з самим бидлом. Як тільки виникло бидло, а воно виникло зразу і було, якщо не завжди, то дуже довго, то і відразу виникло таке образливе слово “бидло“, яким почали таврувати бидло. Згодом цей процес настільки розійшовся, що бидлом почали величати всіх і вся, лише з однією умовою: відокремити якусь особу/групу з-посеред суспільства, назвати її так і більше нічого не робити/казати. І з того часу пішли великі сварки землями українськими, бо якесь, вибачте, бидло почало вживати слово “бидло” по відношенню не стільки до істинного бидла і не тільки для ідентифікації, як просто аби сковирнути від пояснень і відповідальності і по-бидлячому перевалити пошук рішення проблеми на одне слово: бидло. До речі воно може вживатися у різних варіаціях: “бидло збіговисько”, бидло-міністр, бидло-еліта, бидло-люди, бидло-нація, ота бидлота, сказав бидлу, бидло обрало, бидло саме догралося, та це ж бидло.., бидло тішиться, бидло-підприємці, бидло-студенти і так далі. Як бачимо зараз слововживання “бидла” навіть здебільшого редукувалося та водночас розширило своє панування у сфері людської комунікації до простого префікса “бидло-“, який все у собі заключає, і простого спостерігання за усеусобістю якого, вистачає, щоб знайти ключ до всіх проблем “держави і суспільства”.

P.S. Короч бидло повсюди, і воно не вміє навіть поняттям бидла нормально оперувати.

P.P.S Ці розмисли були спровоковані однією людиною, яка назвала студентку, що вдарила Табачника букетом квітів, бидло-терористкою.

Прекрасна і досить вдала спроба “кодифікації” феномену БИДЛА: http://ukrmemoria.com/%D0%91%D0%B8%D0%B4%D0%BB%D0%BE

як на мене цю статтю потрібно в першу чергу читати тому бидлу, що хоче послуговуватися терміном “бидло” та здатне до певної міри теоретизації.

подаруночок зацікавленим у темі:

http://uchan.org.ua/b/src/1306534549048.png

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s