Фалунь Дафа або що за..???

Іду по Хрещатику сьогодні і бачу групку людей в жовтому, які умировкопано стоять по центру тротуара і демонстративно розслаблено втикають кудись очима і руками в небо. Грає якась музичка навіть, а чувачок роздає газетки “Фалунь Дафа”. На плакатах, що лежали на підвищенню позаду жовтих чоловічків і жіночків було написано щось на кшталт: припиніть насильство, мир всьому світові і так далі. Коротше якась нова секта китайська з’явилася і пропонує своїм осам щільники дармового щастя радості і тралі валі.

Advertisements

2 comments on “Фалунь Дафа або що за..???

  1. Stanislav Sokolov коментує:

    Ну чого ж вона нова?) ці хлопці страшенно люблять десь стояти оце купкою жовтих плям і типу медитувати – пам’ятаю, якось вони на Майдані стояли, то біл них аж натовп зібрався – подивитися, що воно за дурні.
    а папірець їх цікавий – наче що їх ультрамегакрута методика духовного самоочищення просто-таки репресована в китаї – а вони тепер борці з тоталітаризмом: політичним і духовним.

  2. crazyallien коментує:

    ну нова мабуть для мене ця штука) виправляюся..
    по їхніх обличчях я не побачив ніякої медитації, а просто намагання увагу привернути. тим паче як можна медитувати на найлюдншій вулиці Києва.. а газетка їхня специфічна, що і можна було очікувати..

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s