iPhone 4S – забудьте про 5-те покоління ще на рік

Ось нарешті сталася подія, яку чекав ай-ті світ, та і просто шанувальники чогось якісного і неординарного. Відбулася як і планувалася презентація нового телефона від Apple, який так і не отримав такий бажаний символ “5”. iPhone 4 мутував у iPhone 4S, отримавши лише певні вдосконалення всередині: двоядерний процесор А5, двоядерний відеоприскорювач, що у 7 раз швидший за свого попередника. Батарея в принципі кажуть буде не гіршою і витримуватиме всі розширені навантаження в межах пристойності, хоча 6 годин у мережі три джі явно небагато.. Також пророки не помилялися щодо камери. У новому телефоні, буде 8-мп камера з крутішими лінзами і оптикою (краща світлочутливість, стабілізація зображення і нижчий рівень шумів).

Також було представлено ультратонкий  MacBook Air, і оприлюднено цікаві цифри: доля світового ринку ПК і ноутбуків у Apple становить за словами Тіма Кука 23%.

За час існування фірми, було продано 300 млн iPod’ів, а з iTunes було завантажено 16 млрд пісень. Менше з тим, вони круті.

На закінчення: а можливо iPhone 5 представить дядечко Джобс? адже йому мабуть було не вприкол трендіти про статистику, хай навіть чарівливу, і презентувати трохи обновлений айфон;)

Advertisements

2 comments on “iPhone 4S – забудьте про 5-те покоління ще на рік

  1. Василь коментує:

    Air не представляли, а просто розказували про вже існуючу модель 2011 року.
    А, що до айфона, то це дісно маленький облом. Я аж сам розстроївся, бо слухів було нереально багато. Кажуть у вечір презентації акції Apple упали на 5% в ціні, а це десь на 25 у.о. кожна.
    А Джобса не було і на презентації 3gs, напевне не любить він нереволюційні продукти світу показувати 🙂

  2. crazyallien коментує:

    ого, круті доповнювальні деталі до статті) хоча Apple так непогано зростає останні роки, що падіння це більш менш ок, навіть зважаючи на кризу стартапів всяких і веб-проектів..

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s