Троєщина &/vs хмарочоси

Питання хмарочосів на Троєщині начебто ніколи і не виникало. Всі собі живуть у максимум 25-поверхових панельках і мріють про тихеньке заслужене стокгольмське життя. Навіть, якщо більше половини жителів цього макрорайону Троєщина не знають до кінчиків нейтронів (чи нейронів), що означає стоклольмське життя, то це пробі! не означає, що вони про це не думають. Кожного дня їдучи з Трої кудись чи звідкись бачиш 6 недобудованих хмарочосів на Райдужному масиві. Застиглі монолітно-каркасні бетонні свічки виявляється будуються з 1999 р. Ці будинки мали бути здані ще в 2002 р. і передані військовослужбовцям та іншим поселенцям. Загальні витрати сягнули були близько 150 млн. грн на той час, але щось не пішло, грошей не вистачило, держава не дофінансувала і з 2008 р. будівництво веж повністю зупинене. На разі неясно, хто і коли їх добудує. Кажуть, що дві свічки похилилися вже на 10 см, тому ліфти там не можна запускати.. А ще подейкують, що ці будинки, названі “Дніпровськими вежами” мали стати візиткою Києва.

Advertisements

2 comments on “Троєщина &/vs хмарочоси

  1. Цікавий пост.

    По суті, печалька. Хоча особисто мене аж ніяк не менше засмучують всі ті добудовані житлові комплекси, в яких квартир продано до 40%, бо на більше у людей просто грошей нема. Чого не опустити плату за житло? Ясно чого – бо країна злодіїв та жлобів.

    • crazyalien коментує:

      так! і до речі також сьогодні читаю, що будується купа офісних хмарочосів. ось тут трохи є про них http://pran.at.ua/publ/utverzhden_proekt_neboskreba_v_kieve_229_metrov/1-1-0-4 а ті штуки важко добудувати. вони дуже гнітять людей, я думаю що влада б мала розуміти, що якби банально добудувала киянам ті будинки на Райдужному, то отримала б хоча б якесь схвалення від народу.. це вигідно як на мене. питання стоїть 200 млн. саме стільки бракує для добудови.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s