Assassin’s Creed екранізують!!!

‘Assassin’s Creed’ – одну з найяскравіших ком ігор не тільки мого дитинства, але і всього життя Sony Pictures хоче перенести в, надіюся, епічні шати на великий екран. Assassin’s Creed це гра, яка змусила мене просиджувати на першому курсі красти тихенько гаманці на шумних базарних вуличках Єрусалима, гра яка змушувала мене лазити по стінах і вчитися обманювати різні фізичні закони заради викарапкування на найвищі дахи близькосхідніх міст, гра, яка вчила бути вірним своєму ордену (коммюніті сказали би мої модні сучасники) і зважати на вітер і настрій населення, коли запихаєш ніж своєму недругу. Також вчила як ловити кайф від втікання від розлюченої юрби, після м’ясопаштетування всяких перехожих то там то сям..

також вчила як не втратити рівень підтримки серед будь-кого. Одним словом, Sony вже домовилися кажуть з Ubisoft і будуть обоє фінансувати проект. Нагадаю, що ця гра була одним з лідерів ринку і мала декілька продовжень і розширень. Цікаво, що Ubisoft запустила в травні цього року власну кіностудію для перенесення на телебачення і кінотеатри своїх творінь. Очолив студію колишній СЕО Бессонової EuropaCorp. Причини створення окремого підрозділу для фільмів мотивується тим, що Юбісофт хоче мати більший творчий контроль над кіноадаптаціями своїх проетктів, що в підсумку дозволить компанії якісно і продумано розширити світ для своїх франшиз. Глобальний просто підхід. Мабуть кіноадаптація Принца Персіїї їх не дуже задовільнила, тим паче що ім’я Юбісофт там майже або і зовсім не згадувалося.

Advertisements

3 comments on “Assassin’s Creed екранізують!!!

 1. mr.psiho коментує:

  А ну побачимо що з того вийде.А іграшка дійсна варта якісної екранізації!

  • crazyalien коментує:

   і думаю, що варта більш кращої екранізації ніж Принц Персії. Бо Принц наче знято не дуже погано, але одноразово. нема ефекту відчуття справжності і цікавості того світу, який був в грі. Цю помилку треба врахувати при Ассассінс Кріді!

 2. bodia коментує:

  дійсно дивно, чому її досі не екранізували

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s