Жлобство у гуртожитку | соціальний експеримент у Ворзелі

Можна подумати, що люди скрізь однакові. Може і так, але експерименти виходять різні. Епопея із залишанням грошей на підвіконні разом із записочкою психологічно-соціального характеру (Оксані на хліб, Панасу на проїзд) перейшла межі Троєщинського гуртожитку НаУКМА і апробувалася успішно у Ворзелі – заміській резиденції могилянських студентів.

Щоб бути в курсі чи пригадати читайте версію 1.0 та версію 2.0 цього експерименту. А далі гайда продовжувати читати!

Отже, до теми! Моя подруга з Ворзеля, магістр Наталя, зацінила мої спроби побавитися з людьми і теж провела дуже схожий дослід, лише на своїх співмешканцях. Далі подаю текст оригіналу без змін, купюр чи будь-якої цензури:

“провела у Ворзелі дослідження аналогічне твоєму 🙂

ось результати: вчора ввечері – десь у 2:00- на кухні поклала записку “це гроші на хліб для Наталі Шинкаренко з к. 324” (на креативність не претендую) та 5 грн. Зазначу, що кухня є спільною для всього поверху, тут коридорна, а не блочна система (див. фото1)
вранці, коли збиралася на 2 пару, зайшла перевірити стан операції. на столі лежала записка і 4 грн (по 2 грн). Я не сфоткала, бо поспішала. Повернулася ввечері пізно, о пів на десяту. Зайшла на кухню, там все ще лежало 4 грн (див фото 2)
Висновок: 1)мешканці ворзельського гурто більш чесні, ніж мешканці троєщинського; 2) це міг бути стьоб когось із моїх знайомих хто знає мій почерк (що 1 грн забрали); 3) це може бути просто стьоб чийсь; 4) комусь треба була 1 грн.
Таке от. Було цікаво
І мій маленький висновок: нарешті студенти почали грати, а не просто мізерно жлобити (деграденсувати). Дякую всім ворзельнятам, і ще хочу зі всіма поділитися радісним статистичним фактом – ця публікація 100 (сота) по рахунку на моєму блозі:)
Advertisements

2 comments on “Жлобство у гуртожитку | соціальний експеримент у Ворзелі

  1. Анонімний коментує:

    Дуже цікавий експеремент,але коли буде інтерв’ю твого знайомого?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s