Київ майбутнього – проекти переможців міжнародного конкурсу

Urban Landscaping in Kyiv for Euro-2012 – це міжнародний конкурс для архітекторів і дизайнерів, метою якого було зібрати найкращі думки і проекти щодо перетворення центру Києва у щось нормальне. Майдан Незалежності мабуть вирішили як навіки вічні втрачений дуже не чіпати, тому зосередилися на київських схилах, Європейській площі, островах, берегах Дніпра, Поштовій площі, мосту метро і такому подібному. Було подано справді багато заявок, і 3 з них стали переможцями. Я спілкувався трохи зі самим переможцем Пабло Фореро  (Pablo Forero) після лекції Енріке Пеналоси в могилянці, так як він разом зі своєю командою Taller301 і паном Енріке втілюють в життя власний проект, тому ще декілька тижнів будуть перебувати в Києві. Цікава річ, їм зняли квартиру, а не селили в готелі. Але це дрібниця. Отже, поїхали:

1-ше місце – Пабло Квінтеро і К (Taller301) – суть у тому, щоби поєднати Дніпро і місто знову, щоб надати певних сільських мотивів через дерев’яні місточки, стежечки і доріжки. Мости планується зробити живими терасами квітів і людей, пішохідного, вело і дорожнього трафіку.

і ще одна фотка-концепт. Тут ми бачимо легкий хвилястий пішохідний міст і проект 14-км променади крізь усіх схили Дніпра в центрі Києва.

Далі продивитися проекти переможців клацайте тут і ще тут 

Advertisements

3 comments on “Київ майбутнього – проекти переможців міжнародного конкурсу

 1. свиноматка коментує:

  ой, і чи ж доживемо ми батюшки до такого?

 2. Лютий коментує:

  А десь можна детальніше подивитись ці картинки?
  Чи я не уважно шукав?)

  • Roman Melnyk коментує:

   там в кінці я написав: “Далі продивитися проекти переможців клацайте тут і ще тут” – під словами “тут” і “тут” є посилання. але гугл попереджає що вони небезпечені, тому.. на свій ризик:) хоча я лазив по тому сайті і все окі. або дивися тут: http://bit.ly/InlafV

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s