Як перейти до суспільства знань. Злам епох. Версія 1

Готуючись до списування з інтернету через мобільний телефон на черговому вступному іспиті я зрозумів прямо щойно близько до півночі дуже просту істину: списування, скатування, катання, переписування, копіювання, копіпаст і так далі і в цьому ж роді показує лише те, що давно вже пора перейти до суспільства знань і забути про інформаційне суспільство,  в якому ми наче і живемо. Отаке списування на іспитах і просте юзання нету для доступу до будь-якої не надто ускладненої інфи нівелює саме володіння цією інформацією, обламує ботанів і тих, хто надіється на свої світлі зазубрені голови і в підсумку вимагає від людей володіти знаннями. Але поки не в нас і не в Україні, де купа людей використовують швидші засоби доступу (телефони) до більших і надійніших баз даних (нету, вінта, флешки і т.д.) виграючи у перегонах з іншими завдяки:

1) кращому телефону — швидше працює, менш пальонний, тонший, ергономічніший, сенсорний… штучний інтелект (може в когось вже і є такий прототип, тому не буду його упускати зі списку)

2) вмінню гарно списувати/таланту не подавати і знаку

3) везучості і впевненості у тому, що списування це камінь у падай-будівлю інформаційного суспільства

4) розумінню пошукових алгоритмів гугла і задавання точних пошукових команд, які найбільш оптимально приведуть до бажаного сайту з інфою (малоймовірно що це діє в українських умовах але.. )

Іншими словами, я хочу сказати, що треба змінювати вступні тести, треба міняти взагалі мірки оцінювання людей через те, що володіння інформацією часто дорівнює лише швидкому і мобільному доступу до інтернету і більш нічого. Хоча сказати я хочу ще багато чого, але зекономлю час усіх. Краще думаймо як створювати і цінувати знання:)

 

Advertisements

3 comments on “Як перейти до суспільства знань. Злам епох. Версія 1

  1. свиноматка коментує:

    Хороша думка, але навіть найпередовіші реформи укр освіти розробляють зараз те, що знаходиться на 2-3 рівні позаду. Так що – без шансів. Принаймні доки я за це не візьмуся.

  2. Karmin коментує:

    Я ніколи не вмів списувати і декілька разів палився на іспитах. А щодо суспільства знань – може почніть з себе і перестаньте копіпастить на вступних іспитах?)

  3. Natalia Shynkarenko коментує:

    думаю, суть не у списуванні як у такому, а у нецікавості предметів. система “ходив на пари-списав на іспиті-благополучно все забув” працює ідеально.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s