Університет як ресторан

Уявляєте собі, що ви заходите в не надто омріяний корпус вашого вишу,  а там на кошти якогось марсіансько-падуанського благодійного фонду все до біса перемутили. На вході стоїть шоколадна тридеформа кампусу, а поруч з нею норвезькі шикарні блондинки пропонують вам що можна сьогодні відвідати, кого послухати, де контрольну написати, а де потестувати політичні і економічні теорії на комп’ютерних іграх-симуляторах.

Номери аудиторій вже не є номерами, а просто розбомблені і переформатовані у великі зали з легкими прозорими і звукоізоляційними перегородками. Ти потрапляєш на справжнє наукове поле, де хто тільки де і чим займається. Якась купка людей пускає мильні бульбашки з вікна, інша серфить щось активно в неті. Студенти перевдіті в грецьких філософів грають в теніс настільний,  хтось заглядає в кожну комірку цього простору і затримується на декілька хвилин. А якщо цікаво то ще на довше. По периметру зруйнованих аудиторій стоять тістечка, кавові машини і залишки якоїсь корпоративної піци. Знизу на першому поверсі замість міліціонерів і ще якогось розсаднику вазонів розташувалася затишна чайна-бокс, де китайці (або студенти з міжнародної економіки) варять рис, вермішель.. і пакують то всьо в коробочки. Не всіх ж влаштовують одні тільки тістечка. Як вимірюється оцінка? Звісно що буде оцінка.. але вона вимірюватиметься такими показниками: стільки разів хтось інший пошлеться на тебе чи згадає у своїх роботах (це мега круто і важко); викладач сам оцінює; студенти самі оцінюють одне одного – але не обов’язково (якщо хтось їм цікавий то вони можуть це робити)…. А тут Амазон привозить нову посилку для вашого кампусу – офігезний телескоп.

Деканати замінені на ресторації, а кафедри тепер кафешки,  в яких колись сварливі секретарки тепер милі індуски по обміну (можна з айсеку) ліплять шоколадні галушки. Декан сидить за барною стійкою і чудить-крутить коктейлі, тому така посада дуже почесна і виборна – на спеціальній коктейль-вечірці.

Advertisements

3 comments on “Університет як ресторан

  1. свиноматка коментує:

    Ех, ти в душі істинно-жестяковий тусовщик: коктейлі, кафешки, бармени, піна, сміхоти, корпоративна піца 🙂

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s