Офіцери – необхідна каста для громадського менеджменту

Початок тут: хто такі офіцери в проектному менеджменті та громадській д-ності

альтернативна версія+доповнення

Офіцери – це особливо люди в громадських суспільних люд-ресурсних руха, які відзначаються особливо стійкістю, мають потужну проапргейджену броню від своїх і чужих: невдач, розпук, зневір, втикань, зволікань тощо. Такі люди мають багато знайомих з довгими і легкими зв’язками, тобто вони не дружать офігенно-до-смерті з 10 людьми, натомість мають пару гарних друзів або й не мають, і мають декілька десятків людей, на яких можуть вийти, на яких можуть вплинути, попросити, зорганізувати, підбити на щось. Такі офіцери це також люди, до яких десь трохи чули їхні знайомі і до яких можуть прислухатися. Здебільшого офіцерами варто називати не лідерів чи активістів, а справді, як пише swinomatka.wordpress.com «волонтерами 2 рівня».

Тобто офіцери це дуже круті волонтери, які мають усі задатки стати лідерами, які мають бажання це робити і воно реалізовується за певних обставин. Без офіцерів маса людей навіть з генералом-лідером все таки маса людей, можливо підконтрольна. Офіцери спаюють потреби, ідеї, старання людей, і тому можна чекати, що вашу роботу вони зроблять частково чи інколи повністю і ще й не так як ви хотіли і планували. Такі люди мають свою роботу і можуть не здогадуватися, що хтось їх вважає офіцерами, тому то їх треба шукати і трошки вишколювати чи\і переконувати.

Чому саме «офіцер»? Народилося від алюзії на гру Козаки (української студії GameWorld), де офіцери дуже витривалі і дорогі воїни, з сильною атакою, захистом і силою духу, які організовують в загони безладну масу пікінерів, гренадерів і так далі:)

Advertisements

3 comments on “Офіцери – необхідна каста для громадського менеджменту

  1. свиноматка коментує:

    коваль сказав, коваль молотом гупнув!
    Ріспект!

  2. свиноматка коментує:

    порівняно із моїм сирим дописом у тебе вже запіканка.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s