Підготовка #євромайдану до мільйонного маршу

IMG_20131205_182134[1]Інтернет і особливо фейсбук пістрявіють сьогодні оголошення про те, що збирається в неділю наймасовіша акції всього двотижневого євромайдану. Повинно вийти 1 млн людей на вулиці Києва, закликають громадські діячі і прості громадяни. Майдан в очікуванні вибуху або закриття. Одне з двох. Всі ставлять на перший варіант. Думаю, що в суботу буде масова роздача листівок, походи груп усних глашатаїв в нетрі спальних районів… щоби розбудити киян і вивести в неділю-понеділок-вівторок на страйк. Це найкраще описав О. Солонтай. Дуже толкоко: неділя мітинг, що переростає в блокаду 90 адмінбудівель Києва у пн, а у вт, якщо нема реакція ідемо всі на межигір’я …. ще якісь секретні ходи і влада у наших руках. Хоча би спробуємо. Якщо не вийде, то думаю лише безвізовий режим з ЄС врятує українців від масових репресій.

А ще був сьогодні на форумі Молодь змінить Україну – це Благодійний фонд Б. Гаврилишина об’єднав усі 12 команд, що вивчали досвід європейських країн цьго року, і ми ділилися враженнями, напрацюваннями….. було класно. Я двічі робив доповідь по Швейцарії.

WYjJp57M23k

Але не сподобалося єдине: Богдан Дмитрович сказав, що майдан зазнає скоро поразки, і це неминуче. Але він радий, що все так відбувається. Я не погоджуюся і кажу, що не можна хнюпитися. Ще як мінімум 5 безпрецедентних днів чекає на Україну!!!

IMG_20131205_191324[1]

Також побачив колишнього однокласника свого старшого брата на майдані. Він мене покликав. Впізнав якось. Полялякали про те і се. Зі Львова приїхав, взяв відпустку невелику. Працює в ОблЕнерго. Я запропонував вимкнути світло на понеділок у Львові, щоби розпалити людей:)

В загальному спілкувався трохи з людьми дуже різними. Вийшло 9 одногрупників-політологів з Шеви на майдан. Ми гарно провели час, погуляли і поспілкувалися. Хтось вперше їв канапки на майдані. Потім я ще зі своїм колегою Антом, який зараз забезпечує мовлення spilno.tv поспілкувався.

IMG_20131205_203642[1]

Каже, що потрібні люди, які будуть з камерою ходити і знімати, щось коментувати, брати в людей інтерв’ю…

IMG_20131205_191405[1]

Дядько з Чернігіва сказав, що там всі рос мовою говорять і в нього навіть нема вже практики укр мови. Чому рос? бо туди зсилали всіх держслужбовців певних на пенсію зі всього СРСР. Була така політика. Але він у майдан вірить. І ми з ним випили дружньо дуже смачзнезний волинський на травах чай!

Потім ще зустрів групу євро-велосипедистів. Слава Україні-Героям Слава – це теж про них. Увірвалися мирно на майдан і підтримало стильно всіх!

IMG_20131205_220828[1]

Випадково так просто переді мною виринає делегація з 3 людей в костюмчиках без пальто. Я офігіваю. Іду за ними. Почав з одним англ говорити, а він укр каже, що спілкується укр. Виявляється, двоє дядьків з Ірландського МЗС приїхали на засідання ОБСЄ, де зараз Україна головує. І після засідань вирішили пройтися славнозвісним майданом. Я почав розпитувати, як МЗС зараз почувається. Відповідає дипломат наш, що важко, що вони дуже стараються, а їх винними зробили… і каже, що на засіданні ОБСЄ сьогодні дуже критикували Україну за всі ці події. Потішила відповідь на моє питання “як ви думаєте, щось з цього вийде”, яка прозвучала досить впевнено: “якщо буде продовжуватися отак, то точно має щось вийти“. І я повністю підтримую це.

Давайте ЄвроРеволюціонувати:)

До речі, вже почалося полювання громадське!

IMG_20131205_200323[1]

Advertisements

One comment on “Підготовка #євромайдану до мільйонного маршу

  1. Bogdan Dub коментує:

    я теж впевнений, що саме ТРИВАЛІ цілеспрямовані зусилля приведуть до доволі хорошого результату.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s