інновації на вулицях Києва | фрагменти

Декілька замальовок з Києва. Був змушений прогулятися по маршруту Олімпійська-Печерська-Контрактова-Печерська-Кловська-пішки-до-Верховної-Ради-Майдан-Голосіївська-додому. Тому буде пару фоток про міський простір і в тому числі свині-орігамі..а про те, як пікетували ВР за скасування утилізаційного збору в наступному пості.

Сьогодні я був вражений пріоритетністю на стінах могилянки. Виходить, судячи з фото нижче, що краще забити залізний півметровий штир діметром 0.8 см в найстарішу будівлю Подола – Мазепин корпус, яка на 500 гривнях зображена, тільки заради того, щоби там почепити нещасну поліетиленову стрічку і відгородити людей чи від бурульок чи то від штукатурки старезної облущеної будівлі. Збережемо старий Київ, егеж Могила-матер.
IMG_20140409_113739Перспектива цієї бидло-задумки з рогу Мазепиного корпусу – вигляд на вул. Сковороди в сторону Дніпра (якщо ближче то бібліотеки Ботановичів)

IMG_20140409_113752

А це на вул. Шовковичній така краса. Лебідь і жаби на імпровізованому озері.
IMG_20140409_130832

Або стадо мирних свиней, що пасеться. Придивіться з чого вони зроблені – з простих 6-літрових пляшок-баклажок. Це геніальне рішення.

IMG_20140409_130851

Advertisements

2 comments on “інновації на вулицях Києва | фрагменти

  1. свиноматка коментує:

    Свині смішні, а там де ті штирі – то варто тепер ходити сцяти і не тільки. А ще можна сміття скидати. Всілякі будівельні відходи. За теорією розбитих вікон через деякий час так і буде.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s