Підготовка до ЗНО історія України – на 200 балів :)

країна 3Вирішив порадити усім, хто зараз готується, чи буде готуватися колись до здачі тестів ЗНО з історії України, дуже гарну ідею. Також це підійде і всім, хто просто хоче підтягнути рівень знання історії рідної країни, а читати “томи Грушевського” нема часу і можливості. Лише пару кліків в браузері. Колись канал Інтер зробив 183 серії про історію України у вигляді відео-серіалу з чудовим озвученням, захопливою анімацією і динамікою. Охоплює ключові віхи нашої історії. Серед серій, історії: Києва, Львова, Одеси, Донбасу, Галицько-Волинського князівства, Луцька, Чернігова, центральної, південної України, Слобожанщини. Назва цього проекту: історія українських земель

країна проект
Переваги такого викладу:
– багато карт, що дозволяє відчувати простір і терени України. Часто на ЗНО підловлюють саме на картах.

– досить багато дат, які повторюються в різних ракурсах і переплетіннях, що дозволяє гармонійно сприймати хронологічні рамки і процеси і відчувати історію.

– подача матеріалу  іде комплексно і максимально зрозуміло.

– часто чуєш такі факти, які ніколи навіть не знав. Піднімає рівень ерудиції.

Наприклад, що Карл XII програв під Полтавою швидше тому, що полтавчани класно оборонялися і не дали підірвати оборонні вали. Було так, що шведи почали вести підкоп і там поклали майже весь порох щоби підірвати. А полтавчани провели тишком-нишком свій підкоп зі свого боку і той порох викрали. Такі речі показують про роль простих людей в історії світу.

країна 2

Текст складений дуже якісно, а озвучка професійна. І сама історія викладена дуже лояльно – червона армія герої, і УПА герої. Росіяни погані коли нападають на нас, а коли ми разом з ними проти турків – то вони хороші. Трошки кумедно))
Я вже своєму братові порекомендував цей ресурс – він буде наступного року ЗНО здавати. Він прислухався, адже я здав свого часу на 200 балів ЗНО)

Також мамі своїй треба ще підсунути – вона хоче історію гарно вивчити.

Думаю ці серії варто ще раз по телебаченню запустити. Наша історія вчить нас, що вона нічого не вчить. Значить погано її знаємо. Тому що головна причина усіх бід – міжусобиці і корупція.

посилання на ex.ua – http://www.ex.ua/3378

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s